Sleva Dechberoucí Františkovy Lázně a aquapark s polopenzí pro dva - NewGo.cz

DECHBEROUCÍ FRANTIŠKOVY LÁZNĚ A AQUAPARK S POLOPENZÍ PRO DVA

Láhev vína na pokoj, snídaně formou švédských stolů a dvouchodové večeře v hotelu Zátiší. Kolonády i nejkrásnější aquapark českých lázní Aquaforum.

1 970 Kč
3 280 Kč
Sleva skončila
DECHBEROUCÍ FRANTIŠKOVY LÁZNĚ A AQUAPARK S POLOPENZÍ PRO DVA
Láhev vína na pokoj, snídaně formou švédských stolů a dvouchodové večeře v hotelu Zátiší. Kolonády i nejkrásnější aquapark českých lázní Aquaforum.
3 denní pobyt s polopenzí pro dva
Zbývá 154 voucherů
1 970 Kč
3 280 Kč
6 denní pobyt s polopenzí pro dva
Zbývá 95 voucherů
4 740 Kč
7 900 Kč
Platnost voucheru: 17.8.2012 - 30.11.2012

KOLONÁDA FRANTIŠKOVÝCH LÁZNÍ, AQUAPARK AQUAFORUM

 • Františkovy lázně – procházejte se po kolonádě !
 • Ubytovánív Hotelu Zátiší
 • Ubytování pro 2 osoby
 • POLOPENZE pro 2 osoby
 • 1x láhev vína na pokoj
 • ZDARMA parkování u hotelu
 • ZDARMA WIFI
 • ZDARMA děti do 3 let bez nároku na lůžko a stravu
 • Dítě ve věku 4 – 15 let za 420 Kč / os. za noc včetně polopenze (platba na místě)
VYBERTE SI Z TĚCHTO TYPŮ POBYTŮ
 • Jen 1 970 Kč za 3 DNY a 2 noci pro 2 osoby – SLEVA 40 % 
 • Jen 4 740  Kč za 6 DNÍ a 5 nocí pro 2 osoby – SLEVA 40 % 
Procházejte se po kolonádě a ochutnejte lázeňské oplatky !
 • Navštivte dechberoucí kolonádu ve Františkových Lázních!
 • Otěhotněte při dotyku sochy Františka.
 • Projděte se po unikátní přírodní rezervaci SOOS.
 • Plavky do baťohu - užijte si zábavu v aquaparku Aquaforum.
 • Rozhlédněte se po krajině a dohlédněte až do Německa.

DŮLEŽITÉ INFORMACE:

 • ZDARMA děti do 3 let bez nároku na lůžko a stravu
 • Dítě ve věku 4 – 15 let za 420 Kč / os. za noc včetně polopenze
 • Domácí mazlíček za 120 Kč / noc
 • Veškeré příplatky se hradí na recepci penzionu při nástupu na pobyt.
KDE SLEVU UPLATNIT
HOTEL ZÁTIŠÍ
Zátiší 47
35002 Františkovy Lázně
 
+420 351 012 297
hotel-zatisi@seznam.cz
Nasajte tu pravou lázeňskou atmosféru na západu čech ve vyhlášených Františkových Lázních. Procházejte se po kolonádě, ochutnávejte léčivé prameny nebo obdivujte sochu čůrajícího Františka. Legenda praví, že pokud se dotknete levé nohy Františka, otěhotníte. Tedy samozřejmě jen pokud jste ženou.
 
 
Promenáda i aquapark, to je 100% uspokojení všech smyslů.
 
 
Františkovy Lázně jsou součástí západočeského lázeňského trojúhelníku. Jejich půvab podtrhuje ucelená klasicistní architektura lázeňských budov i pavilonů. Mírné klima podhorského charakteru, okolní lesy a udržované městské parky i sady, to vše podporuje léčebné a posilující účinky proslulé kyselky i zpříjemňuje pobyt lázeňským hostům i návštěvníkům. 
 
 
Základním táborem se pro vás stane Hotel Zátiší v těsné blízkosti samotných lázní. K kolonádě se projdete lesoparkem a procházka trvá asi 10 - 15 minut. Svou polohou je tak ideálním místem nejen pro Váš pobyt ve Františkových Lázních, ale také skvělým východiskem výletů za historickými a přírodními zajímavostmi karlovarského regionu.
 
 
Ubytování
Hotel Zátiší Františkovy Lázně nabízí pohodlné ubytování. K dispozici jsou jednolůžkové až třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, televizí se satelitním příjmem, ledničkou a bezdrátovým připojením k internetu.
 
 
 
Stravování POLOPENZE
Součástí hotelu je příjemná restaurace s bohatou nabídkou jídel české i světové kuchyně, venkovní terasa s výhledem do parku, kavárna a salonek. Ve vybavení hotelu nechybí ani konfereční místnost s kapacitou 50 osob.
 • snídaně formou švédských stolů
 • večeře dvouchodové

 

Kam na výlet? Tipy pro hosty hotelu Zátiší
 
Při procházce malebným centrem Františkových Lázní se určitě zastavte u sochy Františka, která je vyhledávaným symbolem města. Jedna česká legenda praví, že pacientka, která se dotkne palce levé nohy sochy otěhotní.  Rozhledna Zámeček se nachází v lázeňskem lesoparku v těsné blízkosti hotelu a rozhledna Salinburg postavená ve stylu středověkého hradu stojí na jižním okraji lázeňského parku.
 
 
 • Příjemně teplá voda v bazénech, vířivkách i v tobogánu v Aquaforu – světě vody a relaxace ve Františkových Lázních vás pohladí po duši a po těle nezávisle na rozmarech počasí.
 
 
 • Národní přírodní rezervace Soos je evropskou raritou. Rozsáhlé rašeliniště a slatiniště, kde vyvěrá velké množství minerálních pramenů a čistý oxid uhličitý v tzv. Mofetách - bahenních sopkách. Naučná stezka vede po dně vyschlého jezera, které mělo slanou (minerální) vodu.
 
 
 
Věříme, že si u nás odpočinete a naberete spoustu nových sil. Těšíme se na vás. Kolektiv Hotelu Zátiší.
 

Dotazy

17.08.2012, 14:20
Z popisu slevy jsem nepochopil, je-li v ceně i vstupné do akvaparku. Pokud není, můžete sem nasat ceny za vstup?

Děkuji Jan
17.08.2012 14:46
Dobrý den Jane, vstupenka není v ceně. Základní vstupné je 120 Kč na 2 hodiny. Podrobný ceník vstupného naleznete zde: http://www.franzensbad.cz/cs/aquaforum/.
21.08.2012, 08:13
Nechápu, že si do popisu napíšete aqupark a přitom v ceně není , hned mě to odradilo od koupě !!!
21.08.2012 08:35
Dobrý den Jano, v popisu se vždy snažíme popsat místo pobytu a případné atrakce, které vás čekají. Přesný popis nabídky a služeb, které zahrnuje, je pak pod hlavní fotografií.
27.08.2012, 17:59
V hotelu Zátiší jsme byli v červenci, kuchyně byla výborná, ubytování dobré, je to trochu starší budova, ale snaží se o obnovu a je všude čisto. Ovšem opravdu nevypadá dobře, když se nabídka tváří, že je vstupné do aquaparku v ceně, a potom není, zvlášť když my jsme tam byli s jiným slevovým portálem, který opravdu za tuto cenu nabízel vstup do aquaparku, do rezervace S.O.O.S., motýlího domu a na hrad.
28.08.2012 08:25
Dobrý den Eli, v nadpise chceme vždy shrnout místo a atrakce, které hostům může nabídnout. Popis nabídky a služeb, které obsahuje, je pak uveden pod hlavní fotografií přímo v nabídce.
28.08.2012, 14:35
Děkuji za reakci, ale musím nesouhlasit. Formulace nadpisu: "DECHBEROUCÍ FRANTIŠKOVY LÁZNĚ A AQUAPARK S POLOPENZÍ PRO DVA" plus níže uvedené :"Nákupem získáte: Kolonáda Františkových lázní, aquapark Aquaforum" je jasné klamání zákazníka. Škoda pro hotel Zátiší, protože to jistě odradí mnoho potencionálních kupujících.
05.09.2012, 19:45
Mám dotaz, zda je možno zakoupit slevový voucher pro jednu osobu. A jaká je v tom případě cena?
05.09.2012 20:53
Dobrý den Anno, voucher je pro dva, můžete jej samozřejmě čerpat i sama, ale cena by zůstala stejná.
11.09.2012, 19:55
Ubytování neodpovídá tříhvězdičkovému hotelu, ale stěží dvouhvězdičkovému penzionu. Postrádali jsme úklid na pokoji a 24-hodinovou službu na recepci jak je v hotelu zvykem.
Pokoje jsou velmi - skutečně velmi prostě zařízeny. Zařízení neodpovídá hotelu této kategorie. Jen pro představu - namísto závěsů bylo na oknech zavěšeno seprané ložní povlečení! Skříně a dveře pokoje jsou ještě z dob před rokem 1989. Troufáme si tvrdit, že jsou nejméně 30 let staré.
Ubytování bylo skutečně příšerné. S jídlem to bylo lepší. Snídaně byly dostačující a na večeři jsme měli možnost výběru ze 2 jídel, které bylo dobré.
Samotné Františkovy Lázně byly opravdu krásné a dechberoucí.
12.09.2012 07:44
Dobrý den Jane, mrzí nás, že jste byl ubytováním takto zklamán a děkujeme za podnětný komentář, služby hotelu prověříme.
14.09.2012, 15:00
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli máte volno od 17.do 20.září, děkuji
14.09.2012 15:05
Dobrý den Andreo, tento dotaz prosím směrujte přímo na recepci penzionu. Tam vám sdělí volné kapacity. Recepci můžete kontaktovat na tel.: 351 012 297.
16.09.2012, 21:32
Proč se toto ubytování nazývá hotel, když se jedná spíš o ubytovnu?? kde to páchne zatuchlinou a vlhkem... Byli jste se tam podívat?
Garance kvality
Ověřený hotel
Jak koupím voucher? Jak uplatním voucher? Nakupujete přes FKSP?

Při platbě objednávky klikněte na volbu "Vystavit fakturu pro zaměstnavatele (FKSP)" a vyplňte údaje. Faktura FKSP vám pak bude zaslána na email.

Další časté otázky...
NAŠE PRODEJNÍ MÍSTA
734 67 33 88
Po - Pá od 9 do 15 hod
info@newgo.cz
Poradíme vám
Slevy na e-mail
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím