Dovolená a zájezdy - NewGo.cz

Dovolená a zájezdy

Cestování je pro mnoho lidí koníčkem, pro některé dokonce zaměstnáním. Díky stále se rozvíjejícím technologiím a rozvoji letecké dopravy se dá v současnosti cestovat prakticky kamkoliv a poznávat místa, o nichž jsme dřív mohli pouze snít. Není tedy divu, že se během dovolených věnuje drtivá většina turistů právě cestování do cizích zemí, ať už na pláž k moři, za kulturními památkami, do rušných velkoměst nebo do hor. Nabídka zájezdů je opravdu široká, díky čemuž si vybere opravdu každý.

Velkou výhodou současné doby je možnost rezervovat si svou dovolenou jednoduše online prostřednictvím internetu. Nemusíte tedy podnikat zdlouhavé cesty na pobočky cestovních kanceláří a pracně si zjišťovat informace o jednotlivých nabídkách. Výborným pomocníkem pro výběr vaší dovolené je portál NewTravel.cz, na němž máte k dispozici zájezdy desítek cestovních kanceláří. Tyto zájezdy můžete libovolně třídit, například dle lokality, ceny, délky pobytu, stravy, dopravy apod. Samozřejmostí jsou také aktuální informace o případných slevách a popisky hotelů doplněné fotografiemi.

Letní dovolená jak má být, v teple u moře

Léto je obdobím, kdy se vydává na dovolenou značná část Čechů. Důvodů, proč tomu tak je, může být hned několik. Krásné počasí přímo láká vyrazit k vodě a užívat si zasloužený odpočinek, navíc je léto obdobím hlavních školních prázdnin a rodiny s dětmi mají ideální příležitost vyrazit třeba i na delší dovolenou. Oblíbenými letními destinacemi jsou země jižní Evropy, jako je Řecko, Itálie, Chorvatsko, Španělsko a Bulharsko, ale mnozí turisté se vydávají také za hranice Evropy. Absolutním hitem posledních let je dovolená v Egyptě.

Egypt je po celém světě znám díky svým pyramidám a starověkým chrámům, ale disponuje také celou řadou velmi kvalitních turistických letovisek nacházejících se na pobřeží Rudého moře. Tato letoviska poskytují veškerý komfort, který si můžete na dovolené přát, a díky teplému klimatu Egypta si zde můžete užívat dovolenou po celý rok. Dalšími oblíbenými destinacemi jsou například Turecko, Tunisko a Maroko.

Zima je ideální doba pro návštěvu Alp

Alpy jsou jedním z nejvýraznějších pohoří Evropy a jsou ideálním místem pro aktivní dovolenou. V létě jsou zde vynikající podmínky pro turistiku, cyklistiku, stejně jako pro horolezectví a celou řadu dalších outdoorových sportů. Se sněhovou nadílkou pak přichází na řadu zimní sporty v podobě lyžování, snowboardingu či carving, ale můžete zde vyzkoušet také bobové a sáňkařské dráhy, bruslení, zimní nordic walking, běžecké lyžování nebo například snowkiting, který si nemůžete nechat ujít!

Poznávací zájezdy, to pravé chcete-li poznat krásy nových zemí

Válení na pláži vám nic neříká a raději byste poznávali zajímavá místa nových zemí? Pak jsou právě pro vás připraveny poznávací zájezdy do celého světa! Poznávací zájezdy jsou jedinečnou příležitostí, jak poznat kulturu dané země, na vlastní oči spatřit její kulturní i přírodní klenoty a užít si opravdu jedinečnou dovolenou nabitou zážitky. Velmi oblíbené jsou například poznávací zájezdy do Francie, Velké Británie, Řecka, Turecka a Tuniska. Máte-li duši cestovatele a dobrodruha, pak si rozhodně nenechte ujít poznávací zájezdy do Číny, USA, Egypta, Keni či Thajska.

Opravdu jedinečná dovolená na vás čeká v exotických zemích

Češi a obecně Evropané velmi často cestují na dovolenou do jižní Evropy. Toužíte-li po nevšednější dovolené, při níž poznáte krásy nových kontinentů, užijte si příjemné chvíle na nekonečných plážím pokrytých jemným bílým pískem ve stínu kokosových palem a koupání v azurově modrém moři, nenechte si ujít aktuální zájezdy za exotikou. Výhodou exotické dovolené je fakt, že se na ni můžete vydat kdykoliv v průběhu celého roku – oblasti kolem rovníku mají tropické klima, což jim zajišťuje celoročně příjemné teploty bez extrémních výkyvů, které jsou typické například pro střední Evropu. Mezi nejvyhledávanější exotické zájezdy patří zájezdy do Thajska, Indonésie, na Srí Lanku, Maledivy, Kubu a do Dominikánské republiky.

Nestihli jste rezervovat svou dovolenou včas? Zkuste last minute zájezdy!

Hledáte-li cenově výhodnou dovolenou, případně dovolenou na poslední chvíli, jsou pro vás ideální volbou last minute zájezdy. Jedná se doslova o „zájezdy na poslední chvíli“, jejich hlavní výhodou je, že vám umožní vyrazit na dovolenou i do několika málo dní po vyřízení vaší cestovní smlouvy. Navíc jdou spolu s last minute zájezdy ruku v ruce také last minute slevy, díky nimž se čekat na tyto nabídky na poslední chvíli opravdu vyplatí. Pokud vám tedy nevadí rozhodovat se o dovolené bezprostředně před samotným odjezdem, last minute zájezdy si zamilujete.

Ztrácíte se v záplavě nabídek? Poradíme vám!

Velmi dobře víme, že nabídek na dovolenou je obrovské množství a zorientovat se, případně vybrat správně, není vždy jednoduché. Právě proto jsou zde pro vás naši poradci, kteří mají s jednotlivými hotely vlastní zkušenost a mohou vám tedy poskytnout všechny potřebné informace, případně doporučit, který zájezd nejlépe odpovídá vašim požadavkům.

734 67 33 88
Po - Pá od 9 do 15 hod
info@newgo.cz
© 2011 – 2019 Virtual People s.r.o.
Poradíme vám
Slevy na e-mail
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím
Nové slevy pobytů na email
S námi budete vždy vědět o nových slevách, soutěžích o pobyty, akcích na nejoblíbenější hotely.
Ctíme vaše soukromí a svůj odběr můžete kdykoli zrušit.