Sleva Eurovíkend letecky do Říma s ubytováním, snídaní a průvodcem - NewGo.cz

EUROVÍKEND LETECKY DO ŘÍMA S UBYTOVÁNÍM, SNÍDANÍ A PRŮVODCEM

Koloseum, Fontana di Trevi, Piazza Navona, Forum Romanum nebo Vatikán, to jsou jen některé ze slavných památek! S letenkami, ubytováním a snídaní v hotelu na 4 dny.

8 990 Kč
13 990 Kč
WiFi (NE) Bazén a koupaliště (NE) Děti zdarma (NE) Domácí zvíře (NE) Bezbariérový přístup (NE)
Sleva skončila
Platnost voucheru: 9.10.2015 - 27.11.2015

SLEVA NA EUROVÍKEND V ŘÍMĚ A VATIKÁNU

 • Eurovíkend v Římě 
 • Pro 1 osobu
 • Termín: 27.11.-30.11.2015
 
CENA ZAHRNUJE
 • Letenka tam a zpět z Prahy
 • 1x Kabinové zavazadlo dle podmínek letecké společnosti
 • Transfer na hotel i letiště
 • 3x Ubytování v 2-3* hotelu se snídaní
 • Pojištění CK proti úpadku
 • Služby průvodce
 
CENA NEZAHRNUJE
 • Příplatek za jednolůžkový pokoj 2 000 Kč/pobyt
 • Pojištění 72 Kč/osoba/pobyt
 • Jízdné hromadnou dopravou
 • Vstupné na památky
Nejkrásnější historické památky velkolepého Říma už čekají!
ORIENTAČNÍ CENY VSTUPNÉHO
 • Colosseo + Palatino + Foro Romano: cca 20 €
 • Vatican Musseums cca 28,5 €
 
DŮLEŽITÉ INFORMACE
 • Rezervaci proveďte co nejdříve na tel.: +420 517 371 868 / +420 603 516 425 nebo na info@grandtravel.cz
KDE SLEVU UPLATNIT
BC. LENKA NAVRÁTILOVÁ
Nad Školou 1209/7
68301 Rousínov
 
+420 517 371 868, +420 603 516 425
info@grandtravel.cz
Užijte si podzimní toulky Římem, centrem starověké kultury a vzdělanosti. Historické centrum vám nabídne nepřeberné možnosti trávení volného času. Navštivte památky, procházejte úzkými uličkami a nasajte atmosféru italského temperamentního života. Ochutnejte místní speciality nebo se kochejte velkolepostí nejznámějšího italského amfiteátru, Kolosea. 
 
 
PROGRAM
 
1. den: Odlet z Prahy dopoledne, přílet do Říma v brzkých odpoledních hodinách, transfer na hotel, ubytování. Prohlídku Říma začneme v odpoledních hodinách u Španělských schodů. Zastavíme se také u fontány di Trevi, odtud se přesuneme kolem jedné z nejlépe zachovalých antických památek ve městě Pantheonu na nejznámější římské náměstí Piazza Navona s proslavenou Berniniho fontánou Čtyř řek. Projdeme kolem Augustova mauzolea na Piazza del Popolo, kde ukončíme společnou část prohlídky. Možnost osobního volna či odjezd na hotel.
 
 
2. den: Po snídani odjezd do centra města. Dnešní den začneme u San Giovanni in Laterano – jedné ze čtyř exteritoriálních bazilik městského státu Vatikán, v jehož blízkosti se nachází i slavné Svaté schody. Kolem kostela San Clemente dojdeme ke Koloseu největšímu antickému amfiteátru a asi nejznámější antické římské památce. Poté následuje návštěva archeologického areálu Fora Romana a Palatinu.
 
 
Dále budeme pokračovat na vrcholek Kapitolu, jednoho ze 7 římských pahorků, jehož dnešní tvář navrhnul sám Michelangelo. Sejdeme k novodobému památníku krále Viktora Emanuela II, projdeme se kolem císařských fór (Trajánovo, Vespasiánovo, Nervovo,…). Návrat na hotel nebo možnost individuálního programu.
 
 
3.den: Po snídani se vydáme na území nejmenšího státu na světě Vatikánu, navštívíme baziliku Svatého Petra, zájemci mohou vystoupat na kopuli chrámu a kochat se výhledem na Řím. Posléze bude následovat možnost navštívit Vatikánská muzea. V odpoledních hodinách se procházkou vydáme kolem Andělského hradu – někdejšího papežského úkrytu.
 
 
V podvečer se projdeme kolem nejznámějšího antického koňského závodiště Circo Massimo a zastavíme se u kostela Santa Maria in Cosmedin, u kterého se nachází proslulá „ústa pravdy“. Posléze budeme pokračovat do čtvrti Trastevere – Zátibeří, která si i dnes dokázala uchovat krásnou atmosféru toho „pravého“ Říma. Možnost večeře v jedné z místních typických restaurací. Návrat na hotel.
 
 
4.den: Po snídani, individuální volno k nákupů, odpoledne transfer na letiště, odlet do Prahy (předpokládaný přílet do Prahy v podvečerních hodinách.)
 
 
Upozornění: Lety jsou zajištěny pravidelnými linkami leteckých společností. Časy letů určuje letecká společnost. Stejně tak určuje pravidla pro přepravovaná zavazadla. O přepravovaných zavazadlech a možností přikoupení odbavovaných zavazadel budete informováni cca 3 týdny před plánovaným zájezdem.
 
 
Tým NewGo a CK Grandtravel Vám přejí příjemnou dovolenou!
Garance kvality
Ověřený hotel
Jak koupím voucher? Jak uplatním voucher? Nakupujete přes FKSP?

Při platbě objednávky klikněte na volbu "Vystavit fakturu pro zaměstnavatele (FKSP)" a vyplňte údaje. Faktura FKSP vám pak bude zaslána na email.

Další časté otázky...
NAŠE PRODEJNÍ MÍSTA
734 67 33 88
Po - Pá od 9 do 15 hod
info@newgo.cz
Poradíme vám
Slevy na e-mail
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím