Kariéra - NewGo.cz

Kariéra

Koho hledáme
Hledáme Obchodníka pro slevový portál NewGo.cz, práce z kanceláře v centru Ostravy.

Náplň práce

 - Zastupování při jednání s obchodními partnery
 - Kontaktování obchodních partnerů, vedení jednání, uzavírání smluv
 - Práce s administračním rozhraním

Základní předpoklady

 - Práce vhodná pro obchodní zástupce se zkušenostmi s marketingovými službami
 - Výhodou zkušenosti a znalosti z cestovního ruchu
 - Výborně zvládnuté obchodní dovednosti
 - Zkušenosti s telemarketingem
 - Zkušenosti s vedením obchodního jednání
 - Komunikativnost, analytické myšlení, plánování
 - Středoškolské vzdělání s maturitou

Nabízíme

 - Práci na hlavní pracovní poměr
 - Odměňování rozdělené na pevnou a motivační složku
 - Firemní bonusy

V případě zájmu o vybranou pozici nám zavolejte na telefonní číslo 734 753 855.
Životopis zároveň zašlete na e-mail partner@newgo.cz.