Sleva Na břehu Lipna s polopenzí, ochutnávkou rumů, saunou pro dva - NewGo.cz

NA BŘEHU LIPNA S POLOPENZÍ, OCHUTNÁVKOU RUMŮ, SAUNOU PRO DVA

Senzační pobyt, víno z pozdního sběru a ochutnávka rumů pro dva na 3/5/6 dní v penzionu Daniela. Šumava a Lipno klenoty Česka!

2 199 Kč
3 700 Kč
WiFi (ANO) Bazén a koupaliště (ANO) Děti zdarma (NE) Domácí zvíře (ANO) Bezbariérový přístup (NE)
Sleva skončila
NA BŘEHU LIPNA S POLOPENZÍ, OCHUTNÁVKOU RUMŮ, SAUNOU PRO DVA
Senzační pobyt, víno z pozdního sběru a ochutnávka rumů pro dva na 3/5/6 dní v penzionu Daniela. Šumava a Lipno klenoty Česka!
Pobyt na 3 dny a 2 noci pro dva
Zbývá 48 voucherů
2 199 Kč
3 700 Kč
Pobyt na 5 dní a 4 noci pro dva
Zbývá 50 voucherů
3 399 Kč
6 100 Kč
Pobyt na 6 dní a 5 nocí pro dva
Zbývá 50 voucherů
3 999 Kč
7 300 Kč
Platnost voucheru: 7.8.2016 - 30.11.2016

UBYTOVÁNÍ SE SLEVOU NA BŘEHU LIPNA, ŠUMAVA

 • Turistika, sport i relaxace na Lipně v područí Šumavy!
 • Ubytování v penzionu Daniela pro 2 osoby
 • Ubytování S POLOPENZÍ
 1. servírované snídaně
 2. tříchodové večeře
 • 1x Láhev vína na pokoji - pozdní sběr z vinařství Novosedly
 • 1x Sauna pro dva (1 hod.)
 • Ochutnávka rumů
 • Knihovna a dětská herna ZDARMA k dispozici
 • Děti do 4 let ZDARMA
 • Parkování ZDARMA
 • Wi-fi ZDARMA

VYBERTE SI Z TĚCHTO POBYTŮ

Pro informace o volných termínech kontaktujte přímo recepci hotelu.

Sport, turistika, ochutnávka rumů na břehu Lipna!
DŮLEŽITÉ INFORMACE
 • Děti do 4 let ZDARMA
 • Děti 4-10 let dle platného ceníku
 • Místní poplatek 21 Kč / os. / den
 • Zvířata za poplatek 70 Kč / noc
 • Voucher nelze využít o víkendech.
KDE SLEVU UPLATNIT
PENZION DANIELA
Hůrka 90
382 26 Horní Planá
 
+420 602 664 620
+420 777 712 577
info@lipno-daniela.cz

Lipno to je třpytivý klenot ukrytý mezi hustými lesym šumavské přírody. Ráj na zemi pro vyznavače aktivní i pasivní dovolené. Turista, cyklista, jachtař či plavec každý si zde přijde na své, každý zde objeví magický kout sám pro sebe, který mu poskytne dokonalý úkryt před každodenním shonem.

Zveme vás do penzionu Daniela, který se nacházejí v prvorepublikovém objektu s nově zrekonstruovaným interiérem. Penzion se nachází 250 metrů od Lipenské přehrady v obci Hůrka. Tato lokalita je velmi navštěvovaná pro atraktivnost přehrady Lipno a krásy okolní krajiny.
 

Minifarma v penzionu Daniela

Radost pro malé i velké. Mají vaše děti rády zvířata? A tak se dřív nebo později stane, že štěně či kotě přestane stačit a děti se začnou poohlížet po něčem větším.Co v takové situaci?Nejlepším řešením je právě takový poznávací výlet, kde může rodina strávit čas a děti reálně zjistí, jaké by to bylo, kdyby jim rodiče skutečně pořídili koně, ovci, kozu, poníka nebo třicet slepic. Jaké by to bylo, denně kolem nich běhat, krmit, kydat nebo sbírat vajíčka. Děti si pořádně rozmyslí jestli je to, co chtějí a rodiče si můžou v klidu relaxovat a nechat starosti města na chvíli za hlavou.
 
 

Popis ubytování v penzionu Daniela

Původní dřevěné trámy dodávají pokojům velmi útulný vzhled. V každém pokoji je koupelna se sprchovým koutem nebo vanou. V přízemí penzionu je stylová nekuřácká restaurace. Wifi připojení je ve všech pokojích i restauraci zdarma a na vyžádání je možno doplnit kterýkoli pokoj o TV.
 

Stravování v penzionu Daniela

Pojďte ochutnat jídla, která se vaří z opravdu čerstvých potravin. Vaříme pro vás podle starých šumavských receptů. Restaurace nemá stálý jídelní lístek, protože sortiment pokrmů je závislý na nabídce místních farmářů. V naší restauraci najdete příjemné posezení a venkovní terasu.
 

Tipy na výlety

 • Stezka korunami stromů Lipno je nově postavená lipenská atrakce. Dřevěná stezka v délce 675 metrů je citlivě zasazena do smíšeného lesa a končí 40-ti metrovou věží s vyhlídkou na Alpy, Šumavu a Novohradské hory.

 • Hrad Rožmberk pocházející z poloviny 13. století patří mezi nejstarší hrady Vítkovců, předchůdců jednoho z nejvýznamnějších českých šlechtických rodů - Rožmberků.

 • Vítkův hrádek byl založen v polovině 13. století Vítkem z Načeradce pocházejícím z krumlovské větve rodu Vítkovců. Jednalo se o strážní hrad na solné stezce. Se svojí nadmořskou výškou 1053 m, je Vítkův hrádek nejvýše položený hrad v ČR.

 • Cisterciácký klášter ve Vyšším Brodě, jehož odlehlá poloha jej uchránila během husitských válek. Nepostihly jej ani josefinské reformy. Ve 40. letech minulého století byli mniši po 700 letech existence kláštera vyhnání nacisty, po skončení války se do kláštera na chvíli vrátili, aby následně byli po zestátnění kláštera v roce 1950 znovu vyhnáni.

 • Český Krumlov je malebné městečko, které je zaneseno na seznamu UNESCO. Najdete zde krásný, rozsáhlý zámek, zámecký park či otočné hlediště. Toto město na vás dýchne neopakovatelnou atmosférou, kterou jinde nezažijete.

Personál penzionu Daniela se těší na vaši návštěvu.

Garance kvality
Ověřený hotel
Jak koupím voucher? Jak uplatním voucher? Nakupujete přes FKSP?

Při platbě objednávky klikněte na volbu "Vystavit fakturu pro zaměstnavatele (FKSP)" a vyplňte údaje. Faktura FKSP vám pak bude zaslána na email.

Další časté otázky...
NAŠE PRODEJNÍ MÍSTA
734 67 33 88
Po - Pá od 9 do 15 hod
info@newgo.cz
Poradíme vám
Slevy na e-mail
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím