Sleva LUXUSNÍ DÁRKOVÝ BALÍČEK PRO 2 OSOBY V PIVNÍCH LÁZNÍCH - NewGo.cz

LUXUSNÍ DÁRKOVÝ BALÍČEK PRO 2 OSOBY V PIVNÍCH LÁZNÍCH

Prožijte příjemné chvíle ve dvou v pivních lázních poblíž světoznámého valašského skanzenu. Luxusní nabídku vám nyní exkluzivně nabízí Rožnovské pivní lázně.

2 580 Kč
4 378 Kč
Sleva skončila
Platnost voucheru: 4.11.2011 - 30.4.2012

2580 KČ ZA LUXUSNÍ BALÍČEK PRO DVA V PIVNÍCH LÁZNÍCH

 • romantická koupel s partnerem v naprostém soukromí
 • koupel v horkém černém pivu s vysokým obsahem pivovarských kvasnic
 • 2x aromaterapie v jemné bylinné páře se třemi druhy bylin a audio programem tajné jogínské techniky dechu
 • 2x peelingová rukavice pro vzájemný peeling v aromaterapii
 • 2x maska na obličej, dekolt nebo na vlasy z čerstvých pivovarských kvasnic
 • 2x zábal z čerstvého pivovarského mláta na záda a šíji
 • 2x 15 minutová masáž zad a šíje
 • 2x detoxikační zábal formou tzv. psaníčka
 • 2x večeře formou neomezené konzumace zabíjačkových specialit
 • neomezené pití piva po celou dobu procedur
Lázně s pivem a tím nejbližším, to je balzám :-)
 • VÝBORNÝ VÁNOČNÍ DÁREK!
 • Možnost nádherně stráveného dne ve skanzenu.
 • V případě Vašeho zájmu o přespání, vám Rožnovské pivní lázně zprostředkují ubytování již od 250 Kč do 645 Kč v blízkém okolí.
 • Tip: Celoročně se ve valašských vesničkách pořádají festivaly. Spojte lázeňskou kůru s termínem jednoho z nich.
KDE SLEVU UPLATNIT
ROŽNOVSKÉ PIVNÍ LÁZNĚ S.R.O.
Pivovarská 6
756 61 Rožnov pod Radhoštěm
 
+420 774 430 000
recepce@roznovskepivnilazne.cz

Švejk by řekl: „Poslušně hlásím, že kořalku nepiju, jenom pivo a v tom si libuju a šmakuje mi, zábaly si dopřávám, řádně se v něm před spaním denně dřu a z pípy si jej taky dám!”

Propojte duši a tělo s nejkvalitnější pivní pěnou a zlatým pivem! Je docela možné, že Rožnovské pivní lázně jsou prvními lázněmi zcela nového druhu. Snažíme se totiž skloubit prvky alternativního léčitelství vycházejícího z prastarých technik starých Egypťanů a východních kultur s běžnými i méně běžnými lázeňskými a fyzioterapeutickými postupy.

     

Nabízíme také klasické  fyzioterapeutické masáže jako např. velmi oblíbené masáže baňkami, lávovými kameny, reflexní terapii, medovou, čokoládovou, indickou, shiatsu, kraniosakrální masáž atd. Naučili jsme se novým rituálům z ostrova Fidži, kterými Vás budeme skutečně hýčkat od peelingu třtinovým cukrem, přes omývání kokosovým mlékem a hydratační zábaly z kokosového oleje anebo zábaly do banánových listů.
 
     
 
Využijte šanci dát si koupele v pivu ve viktoriánských měděných vanách v hlubokých pivovarských sklepeních, kterých se lidská ruka dotýkala již za vlády Přemysla Otakara II. kombinovaná s aromaterapií, masážemi, peelingem, léčitelskými technikami těla i duše může být pro mnohé úžasným zážitkem.
 
     
 
Tipy na výlet
 • Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm: Navštivte živé muzeum v dřevěném městečku, mlýnské dolině nebo valašské dědině. Město je díky svému krásnému zasazení do Moravskoslezských Beskyd často nazýváno "perlou" nebo "srdcem" Beskyd a Valašska. 
 • Pustevny a Radhošť: Vzdálenější čtvrtá část Valašského muzea v přírodě vám servíruje nádherné horské výhledy, turistické trasy, sochu pohanského boha Radegasta a kapli sv. Cyrila a Metoděje na Radhošti (1129 m. n. m.).

     

 

Více podrobnějších informací vám rádi poskytneme na recepci. V okolí je další spousta krásných a zajímavých míst, které stojí za shlédnutí.
 
Příjemné chvíle vám přeje kolektiv Rožnovských pivních lázní.

Dotazy

26.10.2011, 20:18
Dobrý den, smím se zeptat, jak dlouho můžu být v lázních? Abych všechno stihla :-) děkuji M.M.
27.10.2011 08:54
Dobrý den. Celková délka procedur z dárkového balíčku se pohybuje přes 3 hodiny.
26.10.2011, 20:51
dobrý den , jk dlouho je vlastne ten pobyt ,nikde sem nenašla na kolik je to noci děkuji za odpoved
27.10.2011 08:28
Dobrý den. Ubytování není součástí balíčku. V případě Vašeho zájmu o přespání, Vám v Rožnovských pivních lázních rádi zprostředkují ubytování již od 250 Kč do 645 Kč v blízkém okolí.
27.10.2011, 12:02
DObrý den,
v nabídce píšete, že se musí udělat rezervace ihned po zakoupení voucheru, ale že je to ideální dárek k vánocům. Je tedy možné, dát to našim i jednim známým k vánocům a oni si pak rezervaci vyberou sami až v prosinci? Bude možné udělat rezervaci na 4 lidi?
27.10.2011 14:15
Dobrý den, děkujeme za dotaz Martino. Vždy doporučujeme udělat si rezervaci co nejdříve. Tak budete mít jistotu, že vámi požadovaný termín bude volný. Rezervaci si určitě můžete udělat kdykoli, určitě i po vánocích. Platnost Voucheru je až do 30.4.2012. Přejeme příjemný zážitek.
27.10.2011, 15:35
Dobrý den, už dlouho po něčem podobném koukám pro svého přítele, ale jelikož nepiji pivo a ani mi nevoní (pardón), myslela jsem, že by vzal s sebou nějakého kámoše nebo víc kámošů a udělali by si takovou pánskou jízdu. Jsem jediná, kdo takto smýšlí a vážně se jezdí v párech?? :) děkuji
27.10.2011 16:47
Dobrý den Hanko, akce je koncipována pouze pro dva. Nikde není řečeno, že musí mít spolu koupel jen muž a žena. Když pojedou 2 kamarádi anebo 2 kamarádky, tak je to také možné. Vychází se však z určité romantiky místa a ta svědčí spíše klasickým párům :-) Každopádně přejeme krásný zážitek.
27.10.2011, 20:48
Dobrý den,
chápu dobře, že cena je určena tedy pro oba dva a pak si jen doplatíme ubytování? Děkuji.
28.10.2011 09:28
Dobrý den Markéto, děkujeme za dotaz. Cena je pro dvě osoby za koupel včetně masáží a popsaného občerstvení. Ubytování si pak zajišťujete individuálně. Můžete využít přímo Rožnovské pivní lázně, které vám zprostředkují ubytování v blízkém okolí anebo využít našeho portálu NewGo.cz a počkat si na nějakou zajímavou slevu. V sobotu vám nabídneme slevu na ubytování v Horní Bečvě za velmi příjemnou cenu, tak vyčkejte a zůstaňte nám věrná:-)
01.11.2011, 23:09
- romantická koupel s partnerem v naprostém soukromí
- koupel v horkém černém pivu s vysokým obsahem pivovarských kvasnic
Prosím sdělte, jestli tyto Vámi uvedené dva body nejsou vlastně totéž.
Prosím sdělte, jak dlouho trvá koupel.
Co znamená neomezená konzumace? (Při posledním pobytu jsme po cca 40 minutovém čekání v lázenˇské restauraci dostali jeden studený talíř pro dva - i když chutný - a k tomu si museli krátit dlouhé čekání námi placeným pivem. Pobyt 29.10.2011.
Z čeho je 40% sleva? Podobný pobyt lázně nabízí za 2 280
Zážitek Pivní lázně Rožnov pro dva obsahuje:
* aromaterapie v jemné bylinné páře cca 25 min.
* pivní koupel ve dvoumístné vaně z týkové dřeva, v horkém pivu s velkým obsahem pivovarských kvasnic a bylinných extraktů v dřevěné kádi pro dva cca 25 minut
* neomezené pití piva
* intenzivní detoxikační zábal na lůžku cca 30 minut
* masáž zad a šíje s využitím lávových kamenů cca 30 minut
* relaxace na lůžku po masáži cca 15 minut.
Děkuji za odpovědˇ.
02.11.2011 00:17
Pokud jste byli v pivních lázních 29.10.2011, jistě jste nebyli na voucher zakoupený na NewGo.cz, který lze uplatnit až od 4.11.2011, tudíž nevíme, jak byl Váš voucher koncipovaný a případnou stížnost byste měli směřovat na slevový portál, u kterého jste voucher zakoupili.

Celý koncept voucheru na NewGo.cz sestavovaly Rožnovské pivní lázně s tím, že neomezená konzumace piva a jídla znamená, zkonzumuj co můžeš, ale nic neodnášej v taškách.
03.11.2011, 12:30
Píšete o nabídce ubytování od 250 do 645,Kč, ale jediná nabídka z lázní byla na Penzion Bečva za 700 bez snídaně a hotel za 1200 na noc. To se mi zdá dost rozdíl.
03.11.2011 13:39
Dobrý den Karle, děkujeme za otázku. Ubytování v Penzionu Bečva je nabízeno za 700 Kč bez snídaně, ale není jediné nabízené. Lázně nabízejí ubytování také za zde uváděnou cenu 250 Kč za osobu. Ujistili nás, že vám ho jistě nabídli a informovali nás, že ubytovací kapacity jsou stále volné a jistě jich můžete využít. Přejeme vám pěkný den.
Garance kvality
Ověřený hotel
Jak koupím voucher? Jak uplatním voucher? Nakupujete přes FKSP?

Při platbě objednávky klikněte na volbu "Vystavit fakturu pro zaměstnavatele (FKSP)" a vyplňte údaje. Faktura FKSP vám pak bude zaslána na email.

Další časté otázky...
NAŠE PRODEJNÍ MÍSTA
734 67 33 88
Po - Pá od 9 do 15 hod
info@newgo.cz
Poradíme vám
Slevy na e-mail
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím