Sleva Praha pro dva se snídaněmi a vstupenkami již od 999 Kč - NewGo.cz

PRAHA PRO DVA SE SNÍDANĚMI A VSTUPENKAMI JIŽ OD 999 KČ

Vstupenky na Staroměstskou věž pro oba, lahodné snídaně a přívětivý hotel Bella ***, ležící jen 12 minut od samotného centra naší metropole

999 Kč
1 848 Kč
WiFi (ANO) Bazén a koupaliště (NE) Děti zdarma (ANO) Domácí zvíře (ANO) Bezbariérový přístup (NE)
Sleva skončila
PRAHA PRO DVA SE SNÍDANĚMI A VSTUPENKAMI JIŽ OD 999 KČ
Vstupenky na Staroměstskou věž pro oba, lahodné snídaně a přívětivý hotel Bella ***, ležící jen 12 minut od samotného centra naší metropole
2 dny a 1 noc pro dva se snídaní
Zbývá 91 voucherů
999 Kč
1 848 Kč
3 dny a 2 noci pro dva se snídaněmi
Zbývá 96 voucherů
1 999 Kč
3 696 Kč
Platnost voucheru: 18.1.2015 - 30.4.2015

SLEVA NA POBYT V HOTELU BELLA ***, PRAHA

 • Pobyt pro dva na 2 nebo 3 dny
 • Ubytování se snídaní pro 2 osoby
 • Snídaně formou bohatého bufetu
 • 1x vstupenka na Staroměstskou věž pro 2 osoby
 • Jen 100 m od stanice metra
 • Pouhých 12 minut do centra
 • WIFI zdarma
 • Parkování zdarma

Voucher nelze využít v době Velikonoc: 3.4-6.4.2015

Vouchery lze sčítat a pobyt si tak prodloužit

Vyberte si svůj pobyt

Pojeďte si se mnou prohlédnout Prahu

Ceny za děti:

 • Děti do 3 let bez nároku na stravu a lůžko zdarma

Ostatní

 • Domácí mazlíček za příplatek 100,- Kč/noc
KDE SLEVU UPLATNIT
HOTEL BELLA
Hloubětínská 20/17
198 00 Praha
 
+420 608 107 171
info@hotel-bella.cz

Hotel Bella *** je situován v klidné části Prahy, přibližně 100 metrů od stanice metra B (stanice Hloubětín) - vzdálenost do centra cca 12-15 minut. Lze využít i tramvajové linky, jejichž stanice se nacházejí cca 150 m od hotelu.

Všechny pokoje Hotelu Bella jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, přípojkou na vysokorychlostní internet, barevným televizorem, radiobudíkem, telefonem a trezorem.

Hotel poskytuje snídaně formou bufetu podávané v krásné hotelové jídelně. Hlad můžete zahnat také v některé z okolních restaurací.

Hotel Bella leží blízko pražského výstaviště Letňany a O2 Aréna, dějiště všech hlavních kulturních a sportovních akcí (například koncert Madonny, Luciana Pavarottiho, REM, Philla Collinse, stejně jako Mistrovství světa v ledním hokeji 2004), je vzdálena 4 minuty metrem.

Za pár minut se od hotelu dostanete do samotného historického jádra Prahy, kde můžete navštívit největší pražské památky, zajímavé výstavy, kina, vyhlášené restaurace a kavárny či se jen tak projít a nasát atmosféru pražských uliček.

Kam na výlet?
 • Pražský hrad je nejvýznamnější český hrad (původně raně středověké hradiště) stojící na skalnatém ostrohu nad řekou Vltavou v centru Prahy. Od 9. století býval sídlem českých knížat, později králů a od roku 1918 je sídlem prezidenta republiky.

 • Petřínská rozhledna je s výškou přes 63,5 metrů jednou z nejznámějších dominant Prahy. Její základna se nachází v nadmořské výšce 324 m n.m. na temeni kopce Petřín na Malé Straně. Vystoupat k ní můžete buď pěšky nebo lanovou dráhou.

 

 • Strakova akademie je od roku 1993 sídlem Úřadu vlády České republiky. Podle dobových pramenů dříve sloužila k výuce předmětů, které se na veřejných ústavech nevyučovaly. Mezi tyto předměty patřil například zpěv, kreslení, hudba, jízda na koni nebo šerm.
 • České národní divadlo si určite zaslouži pozornost. Na břehu řeky Vltavy stojí majestátní novorenesanční budova, kterou prostě nelze přehlédnout.

 • Pražský orloj neboli středověké astronomické hodiny najdete na věži Staroměstské radnice a k Praze patří již od roku 1410.

Tým NewGo a hotel Bella *** vám přejí krásný pobyt

Garance kvality
Ověřený hotel
Jak koupím voucher? Jak uplatním voucher? Nakupujete přes FKSP?

Při platbě objednávky klikněte na volbu "Vystavit fakturu pro zaměstnavatele (FKSP)" a vyplňte údaje. Faktura FKSP vám pak bude zaslána na email.

Další časté otázky...
NAŠE PRODEJNÍ MÍSTA
734 67 33 88
Po - Pá od 9 do 15 hod
info@newgo.cz
Poradíme vám
Slevy na e-mail
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím