Tisková zpráva - NewGo.cz

Tisková zpráva

Na Slovensko přichází jednička v prodeji pobytů a zážitků, slevový server NewGo.cz

Ostrava – 31.10.2012 Oblíbený český slevový server NewGo.cz zaměřený na cestování vstupuje na Slovensko. Za hranice vykračuje s nabídkou zimní dovolené pod Veľkou Račou či romantickým pobytem v Hluboké nad Vltavou a s cílem stát se slovenskou jedničkou v prodeji slev pobytů a zážitků.
 
Jeden z nejoblíbenějších slevových serverů Česka přichází na Slovensko. NewGo.cz spustil 26. října na webové adrese www.NewGo.sk slovenskou verzi on-line prodeje pobytů a dovolených se slevami 40 – 60 %
 
„Slovenští zákazníci nakupovali už předtím na českém portálu. Chceme jim vyjít více vstříc. Ceny uváděné v eurech, levnější a rychlejší platby na slovenský účet i komunikace ve slovenštině na slovenském telefonním čísle pro ně budou pohodlnější,“ vysvětluje motivy pro rozvoj působení NewGo.cz ředitel firmy New Travel.cz ing. Roman Břenek. Cestovní agentura New Travel.cz s.r.o., která za portálem NewGo.cz stojí, je jedním z největších internetových prodejců zájezdů v ČR.
 
NewGo.cz rozširuje záběr na Slovensko v předvečer svých prvních narozenin s vysokými ambicemi. Během 12 měsíců od spuštění české verze navštívilo web NewGo.cz, který nabízí slevy na cestování, víkendové pobyty, wellness a zážitky, přes 1 milion lidí. Zákazníci za tu dobu ušetřili víc než 32 milionů korun. Portál se v České republice probojoval na špici popularity slevových serverů v kategorii cestování a na Slovensku chce obsadit minimálně stejně dobrou pozici.
 
Start NewGo.sk v exponovaném předvánočním období má ulehčit dobré renomé, kterému se NewGo.cz těší: podle nezávislých recenzí by jej 97 % hodnotících klientů doporučilo i svým přátelům.
 
„Načasování spuštění NewGo.sk na začátek období vánočních nákupů vychází z výsledků aktuálních průzkumů, podle kterých budou vouchery na pobyty a zážitky jako dárek hitem letošních Vánoc,“ komentuje okolnosti termínu startu NewGo.sk ing. Břenek.  „Z tohoto pohledu se konec října zdá jako 'za pět minut dvanáct', ale zalíbila se nám ta souhra s výročím fungování NewGo.cz v Česku. Slovenská verze je tak pěkným narozeninovým dárkem,“ poodhaluje plány a vize NewGo.sk.
 
Více informací Vám v případě zájmu poskytne:
Ing. Roman Břenek
E-mail: brenek@newtravel.cz
Tel: +420 555 508 011
 

Cestovní agentura New Travel.cz představila nový projekt, slevový portál NewGo.cz

Ostrava, listopad 2011 – Společnost New Travel.cz s.r.o. vstoupila koncem října letošního roku na trh se svým novým projektem. Je jím slevový portál NewGo.cz specializující se na slevy pobytů a zážitků. Cílem tohoto projektu je nabídnout klientům alternativu k zahraničním zájezdům, kterých se za rok 2010 prodalo přes 15 000, a umožnit jim tak navštívit zajímavá místa České republiky, případně nedalekých zemí se zajímavou slevou.

Cestovní agentura New Travel.cz patří mezi největší internetové prodejce zájezdů v České republice. Nabízí kolem 12 000 zájezdů do více než 110 zemí a ve své nabídce zahrnuje nejen klasické zájezdy k moři, ale také exotické pobyty, eurovíkendy a lyžařské zájezdy. Nyní ke své nabídce přidala také slevy na krátkodobé zájezdy v podobě víkendových pobytů pro dva, lázeňských a wellness pobytů, sportovních akcí a zážitků.

S NewGo.cz vyrazíte za zážitky po Česku i na zájezd do zahraničí

Slevové portály a kolektivní nakupování zažívají v současnosti na českém trhu opravdový boom. Vznikají desítky nových slevových portálů s různým portfoliem nabízených produktů a služeb, jejichž kvalita je velmi různorodá. Cestovní agentura New Travel.cz se proto rozhodla vytvořit kvalitní slevový portál, NewGo.cz, který bude zaměřený pouze na slevy pobytů, zájezdů a zážitků. Zákazníkům jsou tedy předkládány pouze nabídky, které jsou pro ně opravdu zajímavé. Slevy musí splňovat tři základní kritéria: atraktivní lokalita, zajímavá výše slevy a konečná cena, za kterou jsou zákazníci ochotni cestovat. Společnost New Travel.cz navíc spolupracuje pouze s kvalitními ubytovacími zařízeními a cestovními kancelářemi, zákazníci tedy vybírají z prověřených nabídek.

Každý den představuje NewGo.cz novou slevu, a to prostřednictvím svých webových stránek www.newgo.cz, oznámením ve skupině fanoušků Cestuji levně! na Facebooku i pravidelně rozesílanými e-mailovými zpravodaji stálým zákazníkům. Zákazníci slevového portálu NewGo.cz se mohou zúčastnit různých soutěží, například o zájezdy do zahraničí, v současné době o zájezd do Egypta, nebo o pobyty v Česku.

Věříme, že slevy pobytů a zážitků budou pro naše zákazníky a širokou veřejnost příjemným doplňkem k zahraničním zájezdům a nevšedním tipem na dárky pro jejich blízké.“ říká Roman Břenek, ředitel New Travel.cz.

734 67 33 88
Po - Pá od 9 do 15 hod
info@newgo.cz
© 2011 – 2019 Virtual People s.r.o.
Poradíme vám
Slevy na e-mail
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím
Nové slevy pobytů na email
S námi budete vždy vědět o nových slevách, soutěžích o pobyty, akcích na nejoblíbenější hotely.
Ctíme vaše soukromí a svůj odběr můžete kdykoli zrušit.