Slevy v kategorii Turistika a hory - NewGo.cz

Slevy na turistiku a pobyty na horách

Máte rádi přírodu a nejlepší dovolená je pro vás na horách? Pak si nenechte ujít slevy na pobyty na českých horách, na Slovensku nebo například v Alpách. Evropské hory jsou skvělým místem pro turistiku, cyklistiku, běh, horolezectví, ale také zimní sporty, které si můžete, například v Alpách, užívat celoročně.

Dovolená nemusí být jen o lenošení na pláži, prožijte ji tentokrát aktivně a udělejte něco pro své tělo i mysl. Pohyb, čerstvý vzduch a krásná příroda jsou tou nejlepší prevencí proti stresu i celé řadě civilizačních chorob. Navíc poznáte nová místa a užijete si nevšední chvíle se svými blízkými. Velmi oblíbené jsou například slevy na pobyty v Jeseníkách, které můžete spojit s túrou na Praděd nebo například navštívit lázeňské městečko Karlova Studánka a pobyty v Tatrách.

Nechte se okouzlit krásou evropských hor a dopřejte si aktivní dovolenou plnou skvělých zážitků

Turistika je oblíbenou zábavou mnoha lidí. Můžete při ní zavítat na zcela nová a neznámá místa, vyčistíte si mysl, mnohdy se vám naskytnou dechberoucí výhledy na okolní krajinu a navíc při ní můžete trávit čas se svými blízkými. Nezřídka se jí totiž věnují celé rodiny. Není se čemu divit, děti mají spoustu energie a rády poznávají něco nového, je pro ně tedy mnohem lepší a také zdravější podniknout s nimi zajímavou túru, při které se zabaví, než je nechat doma celý den zírat do obrazovky počítače nebo televize. Turistika ovšem není dominantou jen rodin, je velmi oblíbená také mezi mladými turisty a seniory.

NewGo.cz vám pro vás připravuje vždy pestrou nabídku slev na turistiku a pobyty na horách. Nenechte si ujít aktuální slevy na pobyty na horách a navštivte nejkrásnější hory a pohoří Česka a Slovenska! Nyní navíc za exkluzivní cenu!

Slevy v kategorii Turistika a hory

Je nám líto. V této kategorii dnes nemáme žádné slevy.
734 67 33 88
Po - Pá od 9 do 15 hod
info@newgo.cz
© 2011 – 2019 Virtual People s.r.o.
Poradíme vám
Slevy na e-mail
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím