Slevy v kategorii Vinařské pobyty - NewGo.cz

Slevy na vinařské pobyty

Máte rádi dobré víno a láká vás představa dovolené strávené mezi vinicemi a ve vinných sklepech? V tom případě si nenechte ujít slevy na vinařské pobyty, které jsou ideální zejména pro vaši podzimní dovolenou. Většina oblíbených vinařských oblasti České republiky, jako je Pálava, Mikulov a Slovácko, se nachází na Moravě, ovšem také v Čechách lze nalézt oblasti proslulé vinařstvím.

S našimi slevami na vinařské pobyty můžete navštívit vinařství na Moravě i v Čechách a ochutnat nejlepší vína z českých vinic. Vinařská dovolená je možná po celý rok, v létě ji můžete spojit s turistikou nebo výlety na kolech krásnou krajinou jižní Moravy, zatímco v chladnějších obdobích je nejpříjemnější uchýlit se do vinného sklepa a ochutnávat klenoty českých vinic. Ať už máte rádi červené víno, bílé nebo třeba rosé, z nepřeberného množství odrůd a ročníků si jistě vyberete.

Ochutnejte nejlepší vína České republiky a prožijte dovolenou plnou odpočinku a nových zážitků v malebné krajině vinic Moravy i Čech

Vinařství má v České republice velmi dlouhou tradici, vinná réva se zde pěstuje od nepaměti, a přestože jsou Češi známi spíše jako národ milovníků piva, také víno se zde těší velké oblibě. Dvěma hlavními vinařskými oblastmi jsou zde Morava a Čechy – každá z nich má své podoblasti s charakteristickou půdou a klimatem, díky tomu vznikají vína různé vůně a chuti. Na konečné chuti vína se podílí celá řada faktorů, včetně doby sběru hroznů a jejich následného zpracování. Ochutnáte-li tedy stejnou odrůdu vína, ale z různých oblastí, případně z jedné oblasti, ale s jinou dobou sběru, ucítíte rozdíl.

S NewGo.cz máte k dispozici kvalitní nabídku vinařských pobytů v žádaných vinařských lokalitách České republiky za exkluzivní ceny! Využijte slevy na vinařské pobyty a dopřejte si dovolenou plnou kvalitního vína, odpočinku, kultury a turistiky.

Slevy v kategorii Vinařské pobyty

Je nám líto. V této kategorii dnes nemáme žádné slevy.
734 67 33 88
Po - Pá od 9 do 15 hod
info@newgo.cz
© 2011 – 2019 Virtual People s.r.o.
Poradíme vám
Slevy na e-mail
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím