Sleva Vinařský pobyt s degustací a polopenzí pro dva - NewGo.cz

VINAŘSKÝ POBYT S DEGUSTACÍ A POLOPENZÍ PRO DVA

Odborná degustace, obložená mísa, láhev vína a pobyt ve vinohradech v hotelu Sádek na Jižní Moravě. Poznejte kraj vinic a pohody.

1 990 Kč
3 640 Kč
Sleva skončila
Platnost voucheru: 1.9.2012 - 31.10.2012

SLEVA VINAŘSKÉHO POBYTU NA JIŽNÍ MORAVĚ, HOTEL SÁDEK

 • Prožijte dovolenou u dobrého vína uprostřed vinohradu!
 • Ubytování na 3 dny a 2 noci  
 • Ubytování pro 2 osoby v hotelu Sádek
 • Stravování S POLOPENZÍ
 • 1x odborná degustace vína
 • 1x obložený talíř pro 2 osoby
 • 1x láhev vína na rozloučenou

SPOJTE VÍCE VOUCHERŮ A POBYT SI PRODLUŽTE

 • Kupte 2 vouchery a získejte 5 DNÍ a 4 noci pro 2 osoby S POLOPENZÍ za 3 980 Kč.
 • Kupte 3 vouchery a získejte 7 DNÍ a 6 nocí pro 2 osoby S POLOPENZÍ za 5 970 Kč.
Ženy, víno, zpěv - vše na jednom místě. Hurá na Moravu!
 • Ženy, víno zpěv - návod na bezvadný víkend.
 • Perfektní příležitost strávit čas s přáteli na Jižní Moravě.
 • Vychutnejte si odbornou degustaci a talíř dobrůtek.
 • Obdivujte historické krásy Telče nebo Třebíče.
 • Při odjezdu dostanete také láhev vína na památku!

DŮLEŽITÉ INFORMACE

 • Obecní poplatek 4 Kč / os. / den
 • Pejsek za 50 Kč / den (po předchozí domluvě)
 • Dítě do 6 let (včetně) za 300 Kč / noc s polopenzí
 • Dítě od 7 do 12 let (včetně) za 490 Kč / noc s polopenzí

Veškeré příplatky se hradí po předchozí domluvě přímo v hotelu.

KDE SLEVU UPLATNIT
VINOHRADY CENTRUM SÁDEK
Kojetice na Moravě 169
675 23 Kojetice na Moravě
 
+420 568 882 883
info@vinohrady-sadek.cz

Vinice se zelenají, louky kvetou, ženy zpívají. Takový obraz se každému představí při vyslovení magického slůvka Jižní Morava. Vypněte počítače, děti dejte k babičce na hlídání a vyrazte s přáteli nebo s partnerem na vinařský pobyt ke Znojmu. Čekají na vás milí hostitelé, nekonečné vinice a plné sudy vína.

Hotel Sádek se nachází na samém severozápadním okraji znojemské podoblasti. Hotel má vlastní restaurací, udírnu, zpracovatelské a archivní sklepy, vinotéku, přírodním amfiteátru, vinice a vinohrad, který je situován přímo u hotelu. Z hotelu se Vám tak naskytne nádherný pohled na vinice a místní přírodu.

Ingredience kuchyně z vlastní zahrady s čínskými bylinami !

Ubytování
Ubytovací kapacita hotelu je 11 pokojů s  51 lůžky pro hosty včetně přistýlek (dvou, tří a vícelůžkové pokoje).

 • vlastní sociální zařízení
 • televizor
 • minibar
 • telefon

Příjemný odpočinek po nabitém dni a nádherné probuzení !

 

Stravování S POLOPENZÍ
Snídaně formou švédských stolů, večeře výběrem z denní nabídky. Příjemné posezení v restauraci s teplou i studenou kuchyní s překrásným výhledem na místní vinohrady a okolní krajinu. Nabídnout můžeme také venkovní posezení

 
Vinařský sklep s unikátní eggerskou klenbou se skládá ze tří lodí. V první stylová vinárna (80 míst), ve druhé vinotéka s boxy, které se pronajímají k archivaci lahvových vín. Třetí loď slouží jako produkční sklep, ke zpracování vína z místního vinohradu.
 
 
 
Vinařská stezka Sádek
Najdete zde 40 různých odrůd révy vinné. Tyto odrůdy jsou vyvedeny na pergoly, které mají délku asi 800 m a jsou popsány. Každý návštěvník se  bude moci seznámit s již neexistujícími starými, původními odrůdami jako je Ortlíbské, Kamenorůžák, Červenošpičák, Damascenka, Janek, Veltlínské červenobílé, Kadarka, Muškát žlutý, Malingre a jiné. Například Muškát žlutý roste dnes pouze na Kavkaze. 
 
 
Tipy na výlet pro hosty hotelu Sádek
 • Aktivity – V okolí Vinařského a kulturního centra Sádek je ideální krajina pro pěší turistiku, vedou zde cyklistické trasy. Možnost projížďky na koních, houbaření.

 • Aquapark Vodní ráj v Jihlavě – koupat se a plavat můžete v krytých bazénech aquaparku – koupání v rekreačním bazénu se spoustou vodních atrakcí, koupání pro děti umožňuje brouzdaliště, relaxovat můžete ve vířivce a celoročně plavat ve venkovním bazénu s teplou vodou. V kryté části aquaparku v Jihlavě je navíc ještě klasická sauna, parní lázeň a odpočinková zóna.

 

 • Třebíč, město památek UNESCO. Díky bohaté historii města mohou návštěvníci obdivovat mnoho cenných památek, z nichž ty nejvýznamnější jsou zapsány na prestižním seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO – bazilika sv. Prokopa, židovská čtvrť a židovský hřbitov.
 • Telčský zámek patří mezi klenoty moravské renesanční architektury. Jeho přitažlivost je tím větší, že se zde díky citlivému přístupu majitelů k dědictví minulosti zachovaly ve velmi dobrém stavu původní interiéry.
Telčský zámek
 
Kolektiv hotelu Sádek se těší na příjemné dny strávené ve vaší společnosti. Více informací můžete najít také na našich stránkách.

Dotazy

24.08.2012, 09:00
Dobrý den, voucher je platný od soboty 1.9., tzn.příjezd příští pátek 31.8. není možný ?
Děkuji
24.08.2012 09:21
Dobrý den Ivo, v prvé řadě je třeba dostupnost termínu ověřit přímo na recepci. Pokud by volno bylo, věříme, že by se individuálně dalo s recepcí domluvit na čerpání v tomto "hraničním" termínu.
24.08.2012, 23:04
Dobrý den,
jakou formou je podávana polopenze (dané menu, výber z lístku..?), kolik vín nebo co vše zahrnuje odborná degustace? Dekuji
27.08.2012 09:12
Dobrý den Lenko, snídaně jsou podávány formou švédských stolů, večeře výběrem z denní nabídky.
25.08.2012, 06:17
také by mě zajímalo kolik vzorků a jakých vín se bude degustovat_ Má vinařství i pozdní sběry a výběry a budou se i ty degustovat? Nerada bych jela na Moravu pít víno pro "pražáky".
27.08.2012 09:16
Dobrý den Marie, degustuje se asi 6 vzorků místních vín. Nejsme žádní vinaři, tak konkrétnější dotazy směřujte přímo na recepci, tam vám určitě odborně odpoví.
25.08.2012, 21:06
K té degustaci bych se ráda zeptala pro kolik osob se degustace koná - jak velké jsou to skupiny a jak dlouho trvá.

Děkuji
27.08.2012 09:18
Dobrý den Lucie, degustace jsou organizovány pro 10 členné skupinky. Degustuje se místní vína. Vzorků je asi 6, doba trvání je odpovídající tomuto počtu vín a výkladu k tomu.
26.08.2012, 20:16
tak vážení,pobyt jsem měl v měsíci srpnu. DEGUSTACE ŽÁDNÁ, mísa žádná a jen díky profesionálnímu přístupu newgo.cz ,kteří mi nedodání teto služny kompenzovali jsem byl dodatečně uspokojen. jEN JEŠTĚ NAOKRAJ, POKOJE SOLIDNÍ, STRAVA SOLIDNÍ ALE PERSONÁL NEVSTŘÍCNÝ.
27.08.2012, 07:30
V tomto hotelu jsem byl rovněž v srpnu. Degustace stala za nic. Degustovalo se jen obyčejné zemské víno a vrcholem všeho bylo, že to bylo víno z cizích vinářství (např.Znovín). Bylo to velmi trapné a obdivoval jsem majitele (p.Luboše), že se za sebe nestydí. Talíř také žáden nebyl. Okolí škaredé. Doporučuji raději si zajet do sklípku v okolí Čejkovic a do této oblasti. Sečteno, podtrženo vinářství Sádek je hrozné a už bych tam nikdy nejel!!!
27.08.2012, 11:30
Byla jsem zde již jednou a určitě pojedu znovu.
27.08.2012, 14:40
Dobry den,chtěl bych se také zapojit do diskuze.Mel jsem také tu možnost navštívit tento hotel a mohu Vám říct,ze se rad s mou manželkou na to místo vrátíme.Sluzby ma hotel velice kvalitni,prostředí je tam krasne,úžasne místo pro relaxaci.Vrele doporučuji.
27.08.2012 15:19
Dobrý den Petře, děkujeme Vám za příspěvek, jsme rádi, že se vám pobyt líbil.
28.08.2012, 06:34
Dobrý den,věnoval jsem poukaz synovi k narozeninám a po jeho návratu mi bylo sděleno, že místo degustace mu byly přislíbeny 2láhve vína a obdržel jednu. Sýrový talíř nedostali vůbec. Jídlo na voucher bylo oproti klasické objednávce odbyto a pití v minibaru mělo prošlou trvanlivost. Syn zde byl v termínu 6-8.únor 2012. Z diskuse vidím,že to stále probíhá ve stejné "kvalitě". URČITĚ NEDOPORUČUJI!!!
28.08.2012 07:20
Dobrý den Láďo, velice nás mrzí, že byl váš syn s pobytem nespokojen. Nedodržení podmínek ze strany ubytovatele je však třeba vždy řešit přímo na místě.
28.08.2012, 06:47
Jen drobná poznámka. Okres Třebíč již hodně dlouho do jižní Moravy nepaří. Děkuji
28.08.2012, 07:54
Dobry den vážení,když tady čtu nekteré ty Vaše příspěvky do diskuze,tak se divím,ze vůbec někam jezdíte a nesedíte doma.Take jsme byli s manželem na Sadku a nemůžeme proti hotelu a službám říct ani slovo.Hotel mezi vinicemi je něco úžasne ho,služby mají dostačující a odpovidajici 3 * hotelu.Co se týká degustace,měli jsme možnost ochutnat cca 6 vzorku z místní produkce a za částku 2000,-Kč kterou jsme zaplatili za cely pobyt včetně polopenze bylo vse naprosto dostačující.Nevim jakou predstavu mají ostatní,ale pokud chtějí maximalni komfort,tak se pobyt bude pohybovat asi za jiné peníze a v jiné destinaci.V tomto hotelu je čisto,utulno a velice příjemné prostředí.S manželem doporučuji.Monika Pekna
28.08.2012, 08:32
Vážená paní Moniko,
určitě máte pravdu, avšak četla jste negativní příspěvky? Vždy se jednalo o to, že zaplacená služba nebyla dodána, o nic jiného. V mém příspěvku jste si mohla přečíst, že jsem službu reklamoval na místě.Jen díky newgo.cz kde jsem o tomto informoval mi byla projevena velká vstřícnost a bylami služba kompenzována slevou pro příští nákup. Nyní ještě prridám odpověď , kterou jsem obdržel"
Vážený pane

bohužel se nám ubytovatel k této záležitosti nevyjádřil. Velice nás mrzí, že Vás v rámci Vaší dovolené potkaly takové nepříjemnosti, a že jste si nemohl plně užít svou dovolenou.

Bohužel, i když se snažíme, nejsme schopni naše partnery a poskytování sjednaných služeb z jejich strany plně kontrolovat. Proto jako omluvu od nás, prosím, přijměte dárkový poukaz v hodnotě 200,- Kč na další nákup u nás. Kód můžete uplatnit do 20.12.2012.
Tohle je přístupanikoli přístup vedení hotelu Sádek.
29.08.2012, 11:56
Naprosto souhlasím s panem Ladislavem. Se synem nejsem v denním kontaktu, a když mi o problému řekl tak jsem již nevěděl u koho jsme poukaz nakoupili, proto jsem se ozval až nyní. Vinařství vyčítám jen to, že nedodržel slíbené. Nic víc. Ale na newgo.cz si tímto nestěžuji.
03.09.2012, 08:46
Na Sádku jsme byli koncem srpna 2012. Prostředí a pokoje hezké, jen vše se velice rozléhaloTěšili jsme se, jak si dáme dobré vínko při večerním posezení v hotelu. Výběr byl pouze jedno víno bílé a jedno víno červené a obě jsme vrátili, jelikož z nich byl cítit líh. A nebyli jsme sami. Tak jsme raději pili slovenský Burčák.
Večeře - výběr z denní nabídky - to se
Pak jsme se těšili na degustaci, ale opět zklamání. Pán, který přednášel to chtěl mít rychle za sebou, dá se říct že po cca 45min přednášce nám doslova utekt. Rádi bychom si koupili vínko a dál ve sklípku popíjeli, ale ta možnost nebyla. Slibovanou láhev vína na cestu domů jsme také nedostali.
Jeli jsme na vinici a těšili se samozřejmě na dobrá vínka, byť i dražší, ale v Sádku jsme byli zklamáni.
Nejsme nároční turisté, ale sem už určitě nepojedeme
Výborné víno jsme nakoupili ve vinotéce v Telči.
03.09.2012 09:38
Vážení Ďuroškovi, mrzí nás, že vás místní nabídka vín neuspokojila, ale jsme zároveň rádi, že jste si nabídkou vín nenechali pobyt zkazit. Pokud se vám v budoucnu bude zdát, že služba nebyla realizována správně, rozhodně na to upozorněte provozovatele ještě na místě.
03.09.2012, 14:22
Dobrý den,náš pobyt ná Sadku byl pěkný!nejsme nijak zvlášt nároční jídlo ušlo ubytování na 3*** také obsluha dobrá přátelská a krásné prostředí.Doporučuji
03.09.2012 14:28
Dobrý den pane Horníčku, děkujeme za pěknou zprávu, jsme rádi, že jsme vám mohli pobyt zprostředkovat.
Garance kvality
Ověřený hotel
Jak koupím voucher? Jak uplatním voucher? Nakupujete přes FKSP?

Při platbě objednávky klikněte na volbu "Vystavit fakturu pro zaměstnavatele (FKSP)" a vyplňte údaje. Faktura FKSP vám pak bude zaslána na email.

Další časté otázky...
NAŠE PRODEJNÍ MÍSTA
734 67 33 88
Po - Pá od 9 do 15 hod
info@newgo.cz
Poradíme vám
Slevy na e-mail
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím