Sleva Green coffee bean extrakt na hubnutí, 60 tablet - Slevy NewGo.cz
phone 734 67 33 88 Po - Pá mezi 8 - 16 hod.

GREEN COFFEE BEAN EXTRAKT NA HUBNUTÍ, 60 TABLET

Bojíte se zimních tukových polštářků? Žádný problém! Hubněte se zelenou kávou – extraktem z nepražených zrn, známým hlavně v Americe!

199 Kč
599
Sleva skončila
Odbourává tuky
Zvyšuje rychlost metabolismu
Zabraňuje poškození buněk
Zlepšuje celkovou náladu
- 67%
Platnost voucheru: 2.3.2015 – 30.5.2015

Sleva na green coffee – 60 tobolek


Green Coffee vám v kombinaci s pohybem a zdravým jídlem přinese opravdu nečekané výsledky ve vašem snažení zhubnout. Nyní až 2000mg zelené kávy v každé tabletě.
 
Vaše váha není úplně ideální přesto, že se snažíte zdravě stravovat a cvičit ? Vycházejí všechny vaše snahy o zhubnutí nazmar? Máme pro vás řešení!
 
  • Green Coffee Bean extrakt je bohatý chlorogenové kyseliny!
  • Extrakt obsahuje také kyselinu kávovou, velmi dobře známou pro její antioxidační účinek.
  • Účinek Green Coffee tkví v kombinaci extraktu ze zelené kávy, zeleného čaje a vitamínu C.

Extrakt ze zelené kávy podporuje detoxikační funkci ve vašem těle , napomáhá přifungování ledvin a jater. Může tak pomoci v detoxikačního procesu. Katechiny obsažené v zeleném čaji pomáhají ovládat metabolismus tuků , zvýšit energetický výdej , pomáhají při spalování tuků ,zvyšování metabolismu a udržování zdravého BMI. Zelený čaj má také významné antioxidační vlastnosti. Vitamin C pomáhá k normálnímu metabolismu důležité při tvorbě energie pokud správnému fungování nervového systému. Zároveň přispívá ke snížení únavy a vyčerpání.
 
Účinné látky v jedné tabletě
Extrakt ze zelené kávy 20:1 100mg ( ekvivalent 2000mg zelené kávy ), extrakt ze zeleného čaje ( Camelia Sinensis ) 30mg, vitamin C 12 mg
 
Balení
60 tablet
 
Dávkování
Dospělí 2krát denně 1 tabletu zapít dostatečným množstvím vody.
 
Upozornění
Přípravek je nevhodný pro děti do 15 let, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Výživový doplněk se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout

Vzhledem k obsahu kofeinu by poslední kapsle neměla být ve večerních hodinách, pokud špatně usínáte. Kofein je zdrojem energie. Stejně tak nejsou kapsle vhodné např. při vysokém tlaku.

Chcete si prohlédnout i další výhodné produkty? Neváhejte a obraťte se na nás!

Potřebujete poradit? Zavolejte nám na tel.: 734 67 33 88