Sleva Kompresní tílko se sauna efektem ve 3 barvách - Slevy NewGo.cz
phone 734 67 33 88 Po - Pá mezi 8 - 16 hod.

KOMPRESNÍ TÍLKO SE SAUNA EFEKTEM VE 3 BARVÁCH

Okamžité zeštíhlení až o 3 velikosti na bocích a bříšku! Během hodiny díky němu spálíte až 377 kalorií, při cvičení to bude trojnásobek.

199 Kč
449
Sleva skončila
Okamžitě ubere až 3 velikosti
Pomáhá s držením těla
Urychluje spalování kalorií
- 56%
Platnost voucheru: 2.10.2014 – 30.11.2014

Sleva na kompresní tílko se sauna efektem

Zeštíhlující tílko je velmi lehké a elastické. Je vyrobeno z pohodlné prodyšné látky. Využitím japonské technologie napomáhá zeštíhlení a bojuje proti celulitidě. 

Masíruje pas, boky a břicho. V pase je tílko vyrobeno z nerovnoměrně vrstveného materiálu, zpevňuje a narovná bříško a masíruje pokožku čímž jí vyhlazuje a brání rozvoji celulitidy.

Centrální utahovací vlna, svislá pletená technika umožňuje masírovat celulitidu na břiše, spaluje tuky a formuje linie postavy. Křížové pletení na zádech napomáhá správnému držení páteře, tudíž i krásnému sexy a sebevědomému vzhledu.

Díky sauna efektu tohoto tílka můžete během 60 minut spálit až 377 kalorií. Tílko lze nosit ve dne i v noci během spánku. Při cvičení urychluje spotřebu kalorií až 3x a tím napomáhá v oblasti pasu s odbouráváním tukových polštářů. Nošením tohoto tílka docílíte až o tři velikosti menších proporcí v oblasti břicha a boků, k tomu budete vypadat hodně sexy.

  • Materiál: 92 % nylon, 8 % elastan
  • Velikost:  36 – 40, 42 - 46