Sleva Menstruační kalíšek Luno Violet s poštovným zdarma - Slevy NewGo.cz
phone 734 67 33 88 Po - Pá mezi 8 - 16 hod.

MENSTRUAČNÍ KALÍŠEK LUNO VIOLET S POŠTOVNÝM ZDARMA

Milé dámy, také vás už přestalo bavit každoměsíční nakupování několika balíčků vložek či tampónů? Nezoufejte, máme pro vás řešení!

299 Kč
499
Sleva skončila
Nejhygieničtější menstruační pomůcka
Šetří životní prostředí i peněženku
Poštovné zdarma
- 40%
Dodání do 24 hodin Poštovné zdarma
Platnost voucheru: 24.11.2014 – 31.12.2014

Sleva na menstruační kalíšek Luno Violet s poštovným zdarma

Menstruační kalíšek (LUNO) je v současné době nejčistší a nejkomfortnější dámská hygienická pomůcka. Menstruační kalíšek se vyrábí z měkkého lékařského silikonu a zaručuje 100% ochranu během vaší menstruace.

Každých 4 až 12 hodin (podle toho, jak je vaše menstruace silná) je nutné kalíšek vyjmout a vyprázdnit. Po opláchnutí ho můžete znovu použít.

Menstruační kalíšek má řadu výhod. Díky tomu, že je vyroben z lékařského silikonu, který se používá v lékařství řadu let, se na něj nevyskytují téměř žádné alergické reakce. Jeho hladký povrch zaručuje, že žádné bakterie nemají možnost se usazovat ani množit.

Tím se zbavíte nepříjemného intimního zápachu, který vzniká právě při styku bakterií s menstruační krví. A co sportování a cestování? Žádná překážka! S menstruačním kalíškem můžete dělat cokoli.

Plavat, běhat, opomíjet nemusíte ani jízdu na kole či třeba běh. A když někam jedete, nemusíte s sebou vláčet balení vložek ani tampónů. Kalíšek je maximálně skladný. S tím souvisí i šetrnost k životnímu prostředí.

Každá žena za život spotřebuje cca 15 000 vložek či tampónů, což je velké množství odpadu. Používáním kalíšku šetříte dvakrát. A to jak životní prostředí, tak svou peněženku, jelikož životnost kalíšku je až 15 let.

Menstruační kalíšek nemusíte používat jen během vaší menstruace. Využít jeho výhod můžete i při koupání v bazénu či na přírodních koupalištích. Tím zamezíte vniknutí špinavé vody do pochvy, omezíte tak vznik poševní mykózy.

Chcete si prohlédnout i další výhodnou drogerii? Neváhejte a obraťte se na nás!

Potřebujete poradit? Zavolejte nám na tel.: 734 67 33 88