Sleva Náramek Žabka ochránkyně s poštovným zdarma - Slevy NewGo.cz
phone 734 67 33 88 Po - Pá mezi 8 - 16 hod.

NÁRAMEK ŽABKA OCHRÁNKYNĚ S POŠTOVNÝM ZDARMA

Upozorní vás, pokud osoba s náramkem opustí zabezpečený prostor a reaguje také na ponoření do vody. Zvyšte bezpečnost svých dětí!

799 Kč
1 499
Sleva skončila
Bezpečnostní náramek
Reaguje i na ponoření
Poštovné zdarma
- 47%
Poštovné zdarma
Platnost voucheru: 30.1.2015 – 31.3.2015

Sleva na náramek Žabka ochránkyně s poštovným zdarma

Žabka ochránkyně chrání střežené osoby s náramkem před opuštěním zabezpečeného prostoru, a také náramek reaguje i na ponoření do vody. V obou případech upozorní zvukem a vibracemi.

Žabka ochránkyně. S tímto výrobkem můžete přispět ke zvýšení bezpečnosti vaší rodiny a to především vašich malých dětí. Sestává ze dvou částí: náramku a základny. Lze použít ve dvou módech použití:

První z nich je opuštění hlídaného prostoru. Pokud se nositel náramku vzdálí více jak 50 metrů, základna na to upozorní zvukovým signálem a vibracemi. Lze použít na místech, kde existuje nebezpečí, že by se dítě mohlo ztratit (zahrady, parky, ulice, supermarkety, trhy atp.).

Druhý mód je pro použití jako alarm v případě ponoření do vody. I v tomto případě upozorní základna zvukovým alarmem a vibracemi, že se náramek a jeho nositel ponořil do vody.

Zařízení lze použít na maximální vzdálenost cca 50 metrů. Tento přístroj v žádném případě nenahrazuje a nezmírňuje veškerou nezbytnou nutnost dohledu.

Základna se nabíjí adaptérem nebo 4 AAA bateriemi (nikdy nepoužívejte oba zdroje zároveň). Baterie nejsou součástí balení.

Chcete si prohlédnout i další výhodné zboží? Neváhejte a obraťte se na nás!

Potřebujete poradit? Zavolejte nám na tel.: 734 67 33 88