Sleva Trekingové teleskopické hole s antishockem - Slevy NewGo.cz
phone 734 67 33 88 Po - Pá mezi 8 - 16 hod.

TREKINGOVÉ TELESKOPICKÉ HOLE S ANTISHOCKEM

Vhodné pro outdoorové nadšence, ale také aktivní seniory. Díky antishock systému skvěle tlumí nárazy, poskytují oporu a odlehčují kloubům, kyčlím a páteři!

198 Kč
569
Sleva skončila
Antishock systém
Teleskopický systém
Kompas na rukojeti
Nastavitelné popruhy
- 65%
Platnost voucheru: 4.8.2015 – 30.9.2015

Znáte to... na zádech těžký 15 kg batoh a na vrchol kopce zbývá ještě kilometr. V takovou chvíli si najdete dva stejně velké klacky a stoupáte vzhůru... Nebo vytáhnete pohodlné trekingové hole!
 
Turistické hole vám umožní přenést kolem 15% váhy z nohou do rukou. Hole Kabuda mají navíc zabudovaný antishock systém, tlumí nárazy. Odlehčíte tak vašim kloubům (kyčlím, páteři...). snížíte pravděpodobnost podvrtnutí kotníků.
 
Pomáhají při pochodu po obtížnějším terénu, např. po písku, po sněhu, nebo vám ulehčí přebrodit řeku. K tomu vám poslouží tzv. kroužky (talířky) na spodní části tyče. Hole mají vruty pro snadné sundání a nasazení kroužků.
 
Hole se hodí zvlášť na túry, kde musíte nést těžký batoh, protože svaly pod tíhou břemene a únavy z celodenního chození neudrží balanc. Ale trekingové hole Kabuda poskytují dobrou oporu! Ušetříte si tak různé odřeniny a modřiny. Plastová rukojeť je tvarovaná tak, aby se příjemně držela, a třídílnou nastavitelnou tyč můžete prodloužit z 0,5 m až na 1,35 m.
 
Skvěle se hodí pro všechny, kteří milují túry a ještě nemají trekingové hole. Ale také doporučujeme pro aktivní seniory, kteří se mohou (jenom díky těmto holím) vydat na procházku. 
 
Použití
Tyč protáhnete tak, že některou z částí hole, nebo všechny, otočíte doprava, povytáhnete a upevníte otočením doleva. Pozor, nevytahujte nad "stop".
 
Informace v kostce
  • 2 trekingové hole černé barvy
  • Antishock systém
  • Plastová rukojeť s kompasem
  • Nastavitelné poutko na rukojeti
  • Snímatelné kruhy (talířky) a násadky na hroty
  • Velikost tyče min. 0,5 m, max. 1,35 m, váha jedné hole: 356 g
 
 
Chcete si prohlédnout i další výhodné zboží? Neváhejte a obraťte se na nás!
Potřebujete poradit? Zavolejte nám na tel.: 734 67 33 88