Sleva Sérum 100% Pure Hyaluronic Acid s poštovným zdarma - Slevy NewGo.cz
phone 734 67 33 88 Po - Pá mezi 8 - 16 hod.

SÉRUM 100% PURE HYALURONIC ACID S POŠTOVNÝM ZDARMA

Pro krásnější, mladistvě vypadající a pevnější pleť. Sérum je hypoalergenní a vhodné pro všechny typy pleti!

1 190 Kč
1 890
Sleva skončila
Omlazuje a zpevňuje pleť
Pro všechny typy pleti
Hypoalergenní
Trvalý účinek po 2-3 měsících
- 37%
Platnost voucheru: 25.6.2015 – 30.8.2015

Dopřejte si luxusní a vysoce účinnou péči pro vaši pleť. Sérum se 100% kyselinou hyaluronovou zanechá vaši pokožkou hedvábně hladkou, vyhlazenou a viditelně omlazenou!

 
Tento exkluzivní hyaluronový Complex Kyselin Hyaluronových od Anti-Aging Institututu, obsahuje nejkvalitnější drahé nízkomolekulární Kyseliny Hyaluronové Hysilk a Hyactive, které se vstřebávají do hlubokých vrstev pokožky a omlazují pleť a vyplňují vrásky zevnitř.
 
Menší část Complexu Kyselin Hyaluronových tvoří levnější vysokomolekulární Hyaluronic Acid, který působí povrchově a účinek je vidět hned. Tato kyselina je používaná v produktech jiných značek, kde je uvedeno, že obsahuje Kyselinu Hyaluronovou (Hyaluronic Acid).  
 
Hyaluronový Complex ve formě husté kapaliny se aplikuje pravidelně na oční okolí, obličej, krk, případně dekolt. Hustotu Complexu tvoří pouze čisté kyseliny. Nemůže se srovnávat s produkty jiných značek, kde je hustota docílena nějakým typem lepkavého glyceloru.
 
Při pravidelném používání probíhá velmi intenzivní omlazující proces, pleť je napjatá, hydratovaná, hluboké vrásky se stávají mělčími, mělké vrásky zanikají a zůstává hladká pokožka. 
 
Vysokomolekulární Kyselina Hyaluronová působí ihned, účinky nízkomolekulárních drahých kyselin se projeví trvale asi po 2-3 měsících. 
 
Tento Complex Kyselin Hyaluronových se nanáší také na oční okolí a je zcela bez alergických reakcí. Používá se pro všechny typy pleti večer i ráno.   
 
  • Množství: 30 ml

 

Chcete si prohlédnout i další výhodné kosmetické produkty? Neváhejte a obraťte se na nás!
Potřebujete poradit? Zavolejte nám na tel.: 734 67 33 88